Rambølls personell

Rambølls personell

Noen av dere har truffet noen av oss, men siden det er mange nye fjes på en gang, tenkte vi det kunne være greit å presentere oss kort. Her er derfor litt kjapp info om de det er mest sannsynlig at dere vil møte i tida framover:

Eva Rogne Tønnessen. Sjefa sjøl, både for Rambølls vann-avdeling i Drammen og nå også en kort periode for DiH. Kort fordi hun overlater roret til Ingrid pga mammaperm. Teknisk ansvarlig innen akkreditert prøvetaking og en racer på biologisk rensing.

Tlf: 97726561, eva.tonnessen@ramboll.no

 

Ingrid Bakke. Nyinnsatt som «Sjefa 2» – forsøker å holde de andre i ørene og samle løse tråder. Organisator også på fritida, da sjonglerer hun mellom ruslebiffene, barna og husbygging. Har vært driftsassistent fra hun slapp ut fra universitetet. Kvalitetskoordinator og teknisk ansvarlig innen akkreditert prøvetaking.

Tlf: 9362912, ingrid.bakke@ramboll.no

 

Mildrid Solem. Fagansvarlig for drikkevann. Østlands-trønder som brenner for vann. Svært kunnskapsrik om vann og strikking.

Tlf: 91138307, mildrid.solem@ramboll.no

 

Arnljot Mølmen. Fagansvarlig for avløpsvann. Har full kontroll på alt innen VA siden tidenes morgen. Trives godt på toppen, og når vannet omsider fryser til snø er det skia som gjelder.

Tlf: 97564244, arnljot.molmen@ramboll.no

 

Lorentz Reinertsen. Fagansvarlig ledningsnett – tar seg av det som er under bakken, sammen med sine undersåtter.

Tlf:  488 84 609, lorentz.reinertsen@ramboll.no

 

Sigrun Marie Dahl. Kvalitetsleder for akkreditert prøvetaking – holder utrettelig styr på alt av standarder og krav. Det er godt hun holder koken, når vi andre har lyst til å krabbe under dyna og bli der!

Tlf: 99716534, sigrun.dahl@ramboll.no

 

Jostein Andersen. Teknisk ansvarlig innen akkreditert prøvetaking. Prosjekterer vann- og avløpsrensing med den ene hånda, og spiller gitarriff med den andre. Har drevet med driftsassistanse siden Jura-tiden.

Tlf: 93 24 31 19, jostein.andersen@ramboll.no

 

Dag Eirik Brevik. Teknisk ansvarlig innen akkreditert prøvetaking. Har eviglang erfaring fra driftsassistanse og planlegging av VA, spesielt på avløpssiden. Bruker gjerne fridager til et dykk  i diverse sjøresipienter.

Tlf: 93 43 22 83, dag.brevik@ramboll.no

 

Knut Andreas Moum. Teknisk ansvarlig innen akkreditert prøvetaking. Bakgrunn fra bl.a. fylkesmannen, og en Petter Smart når det kommer til å finne løsninger på tekniske problemer.

Tlf: 93 24 30 16, knut.andreas.moum@ramboll.no

 

Marion Trøan. Kvalitetskoordinator innen akkreditert prøvetaking. Jobber gjerne med myndighetsbehandling. Selv er hun likevel oftere blid enn myndig, og trives godt på driftsassistansebesøk ute i kommunene.

Tlf:  47234646, marion.troan@ramboll.no

 

Yuan Tian. Potet – kan med andre ord brukes til alt. Teknisk ansvarlig innen akkreditert prøvetaking, og bistår ellers med det meste innen slam, avløp og vann.

Tlf:  96873725, yuan.tian@ramboll.no

 

Magnus Kile Andersen. Kvalitetskoordinator innen akkreditert prøvetaking. En av de ungdommene nå til dags som gjør ungdommen fra «da til dags» forlegen. Driftsassistent med talent.

Tlf: 90936630, magnus.kile.andersen@ramboll.no 

 

Synne Agnete Gjøvik Sortland. Kvalitetskoordinator innen akkreditert prøvetaking. Ordensmenneske som får oppgaver gjort; med et smil.

Tlf: 91 55 57 81, synne.sortland@ramboll.no

 

Marie Stand. Teknisk ansvarlig innen akkreditert prøvetaking. Lang erfaring med både det som befinner seg over bakken og under bakken, fra både kommunesiden og konsulentsiden. Svært allsidig!

Tlf: 92454982, marie.strand@ramboll.no

 

Magne Stokka. En racer på drift av renseanlegg – og særlig på kjemikalieoptimalisering. Magne har også jobbet mye med polymerdosering både til kommunale og industrielle anlegg. Magne brenner for rensing, optimalisering av forbruk og gjenbruk av vann.

Tlf: 916 28 555, magne.stokka@ramboll.no

Det er stengt for kommentarer.